TenisTurnuvası.com Nedir?

Teniscilerin ve tenisi sevenlerin biraraya gelip, tenis maçı oynadıkları, katıldıkları tenis liginde müsabakalar oyadıkları bir platformdur.

TenisTurnuvası.com ücretli midir?

Tenisturnuvası.com’a katılım ücretsizdir. Tenis Ligi’ne katılım ücretsizdir.

Tenis Ligi nedir?

Tenis Ligi, Size en yakın tenis ligine katılarak maçlar yapabileceğiniz, yeni teniscilerle tanışabileceğiniz, arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir müsabaka şeklidir.

Tenis Ligi nasıl oynanır?

Tenis Ligi, Tenis Ligi Yönetiminin belirleyeceği tarihler arasında oynanacaktır. Oyuncular istediği tenisçiye maç teklifi yapabilir. Ligin oynandığı sürece yeni oyuncular katılabilir. Yeni oyuncular son sıradan Tenis ligi’ne giriş yapar. İstediği oyuncuya maç teklif eder.

Ligin son 2 haftasında İlk 16 sıradaki oyuncular ile Tenis  Turnuvası
 düzenlenir. İlk 8 Oyuncu seri başı olarak turnuvaya katılır. Devamında eşleşmeler TenisTurnuvası formatında yapılır. Turnuva Eleme Usulü ile oynanır, yapılan maçlar ve organizasyon sonucu ödüller verilir. Ligin Şampiyonu belirlenir.

Maçlar 2 Set üzerinden oynanır. 1-1 Eşitlik durumunda Süper Tie Break (10’lu) oynanır. Her set, 6’şar Game’liktir. Eğer oynayan kişilerden en az bir oyuncu Kadın ise setler 4’er Game’lik olur.

Topları kim temin edecek ?

Toplar: Yeni olmasa bile toplar iyi kalitede olmalı ve her iki taraf da bir set(3lü) getirmelidir. Her iki taraf da eski,kötü toplara itiraz etme hakkına sahiptir (maçtan önce).
Toplar itiraz edilirse ve alternatif bulunamazsa, maç yeniden programlanmalıdır. Eğer bir oyuncu yeni toplar sağladıysa ancak rakipleri kullanılabilir bir tenis topu getiremediyse, oyuncunun top maliyetine katkıda bulunmasını öneriyoruz.

Kort Rezervasyon nasıl olacak ?

Kortlar: Rezervasyon TenisTurnuvasi.com üzerinden yapabilirsiniz. Lütfen kort masraflarını paylaşın. Rezervasyon Yapılması ile maç saatiniz ayrılmış demektir. Size bilgilendirme mail i gelecektir. Kort ücreti kişi başı ücret olarak ayrı ayrı Kort Yöneticisine verilir. TenisTurnuvasi.com ayrıca bir ücret talep etmez, ve etmeyecektir.

Eşleşmeler nasıl olacak ?

Eşleşmeleri ayarlama: Oyuncular, eşleşmeleri için ortak sorumluluk sahibidir. Daha sonra oluşabilecek karışıklığı önlemek için, oyuncular maç için kararlaştırılan zaman çerçevesinden önceden karar vermelidir. Oyuncular her hafta Pazar akşamı 20:00 ‘de yayınlanacak pramit lig sıralamasına göre maç teklifi yapar. Piramit sıralaması haftada bir defa güncellenir (Pazar Günü).
Oyunucunun Maç teklif edeceği kişi sınırlaması yoktur, istediği oyuncuya teklif eder. Teklif alan oyuncu müsaitlik durumuna göre, teklifi kabul eder. Maçın oynanacağı kort ve saatine karşılıklı iletişim ile karar verilir. TenisTurnuvasi.com üzerinden rezervasyon yapar.

TenisTurnuvası.com ile Geri Kazanım ?

TenisTurnuvası.com ile Geri Kazanım !

Kârımızın %10’unu Dünya Çapındaki Hayır Kurumlarına veriyoruz.

TenisTurnuvası.com ile oynadığınız her oyunda Dünyada yardıma ve destek almaya muhtaç herkese el uzatmış oluyorsunuz. Sizlerin sayesinde Dünya, daha yaşanabilir ve güzel hal almaya başlıyor.