Çanakkale Tenis Ligi Haziran Ayı En Değerli Oyuncusu Özgür KOCABAŞ oldu tebrik ederiz.

Tenis oynamayı bekleyen büyük kabalıklar arasından sıyrılarak Çanakkale Tenis Ligi’nde Ayın En Değerli Oyuncusu ödülünü ÖZGÜR KOCABAŞ kazandı.

Çanakkale Tenis Ligi LogoÇanakkale Tenis Ligi, mart ayında spor tesislerinin Tüm Türkiye’de corona’dan dolayı kısa süre kapatılması sonrasında Haziran Ayı ile tekrar kaldığı yerden devam etti. Haziran ayında tüm tenisciler sağlık kurallarına dikkat ederek tenis maçları oynadılar.

Özgür Kocabaş oynadığı 9 maç ile en çok maç oynayan tenisçi oldu.

Alper Özkök oynadığı 8 maç ile en çok maç oynayan 2. kişi oldu.

Ergün Baylan oynadığı 8 maç ile 2. liği Alper Bey ile paylaştı.

Müthiş çekişmeli geçen maçlar ve ralliler ile teniçiler en iyi oyunlarını ortaya koydu. Özgür Kocabaş’ı tebrik ederiz. Ödülünü Aydın Mutlu hoca kendisine takdim edecek. Tenisin güzelliklerini yaşatan tüm sporculara teşekkür ederiz.

Çanakkale Tenis Ligi Ağustos’un 2.haftası bitimi ile ilk 16’ya kalacak oyuncular TROYA CUP Tenis Turnuvasına katılacak. TROYA CUP bir tenisçinin hayallerinde ki kupanın olduğu yer. Her anlamda tenisin güzelliklerinin olacağı turnuvada olmak, en iyiler ile kupa mücadelesine girmek her tenisçinin olmasını istediği şey.

 

Erkeklerde ilk 16’nın, Kadınlar da ilk 8’in katılacağı TROYA CUP tenis turnuvası en iyilerin savaşı olacak.

Çanakkale Tenis Ligi, TROYA CUP ile taçlanacak.

Çanakkale Tenis Ligi kurumsal markalarlar işbirliğine devam ediyor. Daha önceden propointsports.com ile yapılan indirim anlaşması devam ediyor. Propointsports‘tan yapılacak alışverişlerde %20 indirim kazanıyorsunuz.

Şimdi bambaşka bir Marka anlaşması daha ; RAKETSPOR.com.tr ‘den yapılacak alışverişlerde ilave %10 indirim kazanacaksınız. İndirim kodunu Aydın Hoca’dan alabilirsiniz.

Türkiye’nin en değerli tenis markaları ile anlaşmalarımız devam edecek.

 

17-23 Ağustos’ta TROYA CUP ile tenisin en iyisi belli olacak

Bu ödül SENİN, Şampiyon SENSİN

Güçlü ol Güçlü Kal.